Helena Ganjalyan | MIASTO SKARBÓW
Młoda polska aktorka teatralna i filmowa, a także wielokrotnie nagradzana choreograf i tancerka. Absolwentka PWST w Krakowie.
aktorka, polska aktorka, młoda aktorka, choreograf, aktorka tańcząca, tancerka, teatr, aktorka teatralna, aktorka filmowa, actress, polish actress, actrice, actrice polonaise, taniec współczesny, monodramy, sztuka, pwst kraków, teatr tańca, choreografka, gandżalian, ganjalian, ganyalyan, ganjaljan
2243
single,single-portfolio_page,postid-2243,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

 

Siostry, które nie potrafią zapomnieć. Skarby, których Kraków nie pokazuje obcym. Pożądanie, które prowadzi do zbrodni. Bohaterkami są dwie siostry – Alicja, genialna historyk sztuki (Aleksandra Popławska) i Ewa, marszandka, zajmująca się specyficznymi zamówieniami dla bogatych kolekcjonerów sztuki (Magdalena Różczka). Jedna działa w policji, druga – w grupie przestępczej. Alicja ściga przestępców zajmujących się kradzieżą bezcennych dzieł sztuki. Ewa jest jedną z ważniejszych postaci w grupie przestępczej. Chociaż siostry stoją po przeciwnych stronach barykady, to w pewnych kwestiach połączą je interesy.
Akcja serialu toczy się w Krakowie, mieście nostalgii i zadumy nad przeszłością. Jego piękno to nie tylko znane z folderów i dyżurnych obrazków Sukiennice czy Wawel. Scenerię opowieści tworzy stary Kazimierz, mgliste Planty, zaułki i ciasne podwórka. Widzowie zobaczą mieszczańskie dostojeństwo kamienic i ponure, socrealistyczne klimaty Nowej Huty.Kraków nie stanowi jedynie tła do opowieści, ale jest jej integralną częścią. W końcu ta historia mogła się wydarzyć tylko tutaj.

VIDEO ONLINE |

Reżyseria |

Marcin Ziębiński, Piotr Jaworski

Zdjęcia |

Piotr Śliskowski, Bartosz Bieniek

Produkcja |

Propeller Film

Obsada |

Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Helena Ganjalyan, Adam Krawczuk, Adam Ferency, Marcin Bosak

Kategoria

role teatralne | filmowe