Helena Ganjalyan | Kolejne czytania z cyklu MŁODY DRAMAT!
Młoda polska aktorka teatralna i filmowa, a także wielokrotnie nagradzana choreograf i tancerka. Absolwentka PWST w Krakowie.
aktorka, polska aktorka, młoda aktorka, choreograf, aktorka tańcząca, tancerka, teatr, aktorka teatralna, aktorka filmowa, actress, polish actress, actrice, actrice polonaise, taniec współczesny, monodramy, sztuka, pwst kraków, teatr tańca, choreografka, gandżalian, ganjalian, ganyalyan, ganjaljan
2185
single,single-post,postid-2185,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
20604310_879947308837046_7367634849545923328_n

Kolejne czytania z cyklu MŁODY DRAMAT!

Zapraszam na kolejne czytanie performatywne z cyklu MŁODY DRAMAT w ramach BABKI NA LATO_KULTURALNA BABKA by B – SIDES, którego jestem kuratorem.
12-go sierpnia o godz. 19:00 w Babce do wynajęcia na ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie. Wstęp wolny.

SŁABI – ILUSTROWANY BANAŁ TEATRALNY

TEKST:
Magdalena Drab
REŻYSERIA:
Karolina Szczypek

OBSADA:
Marcin Bubółka
Adrian Budakow
Helena Ganjalyan
Magda Fejdasz
Weronika Łukaszewska
Mateusz Mosiewicz
Katarzyna Obidzińska
Marta Sutor

MAKE UP:
Zuzanna Tokarska

„ONA siedzi samotnie w swoim pokoju, oddzielona od tłumu, który o niej zapomniał, ponieważ tak niewiele waży”
E.Jelinek „Pianistka”

Anina czegoś by chciała. Na przekór i znienacka. Chce orzeźwienia. Rzucić kamieniem w kogoś dla eksperymentu. Nie ze złośliwości. I patrzeć na miny ludzi, kiedy to się stanie. Może chciałaby wyjść z domu w samych rajstopach po parówki albo po cukier. Może chciałaby stać się na chwilę widoczna. Albo zupełnie zniknąć. Albo w ogóle nie ma wyboru i stanie się nieuniknione.

Tekst ten jest laureatem tegorocznej Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.